O kamienicy

Kamienica, która ma historię wartą opowieści.

Wyszukaj mieszkanie
Wizualizacja kamienicy Niedziałkowskiego 16

Kameralna przestrzeń z wielkim potencjałem

Kompleksowo odrestaurowana kamienica przy ul. Niedziałkowskiego 16 zachwyca spektakularną metamorfozą. Niepowtarzalny urok budynku jest efektem ogromnych starań, jakich dołożyliśmy podczas procesu rewitalizacji. Starannie zachowaliśmy wszystkie elementy architektoniczne, które stanowią o jego urodzie i charakterze. Odświeżając historię, dodaliśmy mu nowoczesnego sznytu i miejskiej elegancji, którą docenią wszyscy oczekujący od mieszkania, czegoś więcej niż tylko metrażu.

To właśnie miejsce dla tych, którzy chcą więcej. Pragną mieszkać w zgodzie ze swoim charakterem i ambicjami. Marzą o mieszkaniu, które nie jest powtarzalne i ma historię wartą opowieści. Taka jest właśnie kamienica przy ul. Niedziałkowskiego 16. Idealne miejsce zarówno do aktywnego życia, jak i spokojnego odpoczynku po pracy. Wygodna opcja dla amatorów miejskich atrakcji, jak i domatorów ceniących ciszę i spokój. Przyjazna propozycja dla młodych par z dziećmi i bez, dla singli i dla wszystkich ceniących kameralną atmosferę, elegancki design i topową lokalizację.

Bo lokalizacja jest jednym z naszych wielkich atutów. Bliski park miejski daje przestrzeń dla amatorów joggingu, porannych spacerów z pupilami i popołudniowych z rodziną. Deptak przy ul. Żeromskiego kusi miejskim kawiarnianym życiem i zapleczem usługowo-handlowym. Obiad z przyjaciółmi,
wyjście do kina, teatru czy załatwianie spraw w centrum są tu kwestią kilku minut. Tutaj jest się zawsze na czas i we właściwym miejscu.
Oszczędność czasu na dojazdy to zaleta nie do przecenienia.

10 powodów dla których warto zainwestować w mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy

 1. Świeżo wyremontowane kamienice pięknieją i odzyskują dawny blask tradycyjnej architektury. To ciekawa alternatywa dla niewyszukanej estetyki osiedli mieszkaniowych.
 2. Rośnie moda na mieszkania w kamienicach. Cieszą się więc one coraz większym zainteresowaniem inwestorów stając się bezpieczną lokatą na przyszłość.
 3. Proces sprzedaży mieszkań odbywa się kompleksowo, nie ma więc mowy o mieszkaniach socjalno-komunalnych wewnątrz kamienicy. Bezpieczeństwo i miłe sąsiedztwo to bardzo ważny argument podczas wyboru mieszkania.
 4. Mieszkania mają unikalny, indywidualny rozkład. Są projektowane w funkcjonalny, kompaktowy sposób. Niepowtarzalna siła tradycji, do której dodano wygodę nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i wysoki standard wyposażenia to istotna wartość dodana inwestycji.
 5. Kamienice położone są w najlepszych miejskich lokalizacjach, w centrum infrastruktury, z pełną dostępnością oferty handlowej, gastronomicznej, kulturalnej. Znika problem korków – wszędzie mamy blisko, oszczędzamy czas, korzystamy z dobrodziejstw miasta.
 6. Mieszkania pod najatrakcyjniejszymi miejskimi adresami, w długiej perspektywie zyskują na wartości.
  Po jakimś czasie można je sprzedać z zyskiem.
 7. W kamienicy łatwiej zaaranżować unikalną przestrzeń. Ogromny potencjał dla projektanta wnętrz wynika m.in. z tego, że lokale w kamienicach są wysokie i mają większe okna.
  Są słoneczne, przestronne, niebanalne.
 8. Grube ściany kamienicy skutecznie tłumią hałas pomiędzy lokalami, a ponadto pomagają regulować temperaturę wewnątrz, zarówno podczas upałów, jak i zimowych chłodów.
 9. Nowe mieszkanie nie musi być oderwane od miejskiego kontekstu i historii, tak jak w standardowych, anonimowych blokach na peryferiach. Kamienica gwarantuje styl i klimat.
  To wybór dla tych, którzy szukają czegoś innego. Niepowtarzalnego.
 10. Mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy oznacza prestiż.
  Coraz więcej firm deweloperskich inwestuje w miejskie perełki, tworząc luksusowe, nowoczesne, świetnie zaprojektowane i wykończone mieszkania. Dawne skojarzenia z nieciekawym sąsiedztwem i niskim standardem zostały dziś skutecznie odczarowane.